kino

Kiida, laida teenindajat, ettevõtjat või ettevõtet

kino

PostitusPostitas sirts Esmaspäev 09 Veebr 2009

Eile sai üle mitme aja perega kinos käidud. Ilus, puhas, nagu ikka uues majas. Kui ainult üks väike okas poleks hinge kraapima jäänud. Piletitega võiks mingigi arvestu olla, et ei peaks otsima üksikuid kohti, kuhu pereliikmed istuma panna või hoopis lisatooli nõutama. Edu edaspidiseks ja ehk leitakse ka sellele probleemile lahendus.
sirts

Re: kino

PostitusPostitas tõnn Esmaspäev 09 Veebr 2009

See on jamasti küll :( aga nii see paraku on jahh. Oli minulgi, et pidin lisatooli peale ennast sättima.
Ma ainult virisen:)
Kasutaja avatar
tõnn
*** (sotsiaalosakonna juhataja)

PostitusPostitas arro Esmaspäev 09 Veebr 2009

Eks see ole jama küll jah. No nüüd uue kino avamisega võiks olla see pileti müük ka natuke uut moodi. Ma mõtlen, et ostad endale koha kinosaalis (nagu Coca-Cola Plazas), mitte lihtsalt pileti ning pead pärast hakkama nuputama kuhu ma nüüd istuda saaksin. Sellise süsteemi loomine ei ole ju üldse keeruline ning mingeid lisakulutusi see ka ei tohiks tekitada. Aga noh, see on ju ainult minu idee ;).
Kasutaja avatar
arro
Administraator

PostitusPostitas tõnn Teisipäev 10 Veebr 2009

Nad võiks pileteid siis rohkem mitte müüa, kui istekohad täis......või öelda ennem pileti müümist püstiseisjatele , et ainult seisukohad :lol:
Kasutaja avatar
tõnn

PostitusPostitas tõnn Pühapäev 22 Veebr 2009

Tulin just kinost ja jube häiriv on, kui mingisugused kogu aeg krabistavad krõpsudega :?
See söömine võiks olla keelustatud või distsiplineeritud ;)
Kasutaja avatar
tõnn

PostitusPostitas tõnn Laupäev 03 Okt 2009

Üks mõte mul tuli pähe, kui ma ei saanud teatud päeval kinno minna :( aga tahtsin filmi näha.
Praegu on nii, et ühte ja sama filmi näidatakse kolm korda päevas. Aga kui ma just sel päeval nii kinni , et ei saa minna, jääb mul see nägemata.
See asi võiks nii olla. Et päevas näidatakse kahte või kolme eri filmi, kui täna on film 1 kell 17.00 siis homme on film 1 kell 19.00 ja ülehomme film 1 kell 21.00 ja nii jookseks teised filmid uuesti peale, kolm filmi ühel päeval erinevatel aegadel ja inimesed saaks valida natuke. Muidugi siin võib-olla on mõni teine fakt, tänu millele see ei ole võimalik, näiteks filmi maksumus ja enda käes hoidmise aeg ja tasu.
Kasutaja avatar
tõnn

Mine Kiida/laida

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist