Säästumarket

Kiida, laida teenindajat, ettevõtjat või ettevõtet

Re: Säästumarket

PostitusPostitas Tüdimus Neljapäev 19 Veebr 2009

to Tõnn - Sul on vist nina-neelu probleemid või kehtib antud juhul Tõnni nime kasutaja puhul vanasõna: "Kes koerasaba ikka kegitab kui koer ise".Ümise oma Kati oodi endale edasi,ega see kliente ikka tagasi too,mis läinud,see läinud!
Tüdimus

PostitusPostitas tõnn Pühapäev 22 Veebr 2009

To tüdimus, kas midagi hakkas hinge kraapima :lol: , ehk tuleb sul tüdimus peale....
Ja mina kindlasti ei pea selle koera saba kergitama, to tüdimus :arrow:
Ma ainult virisen:)
Kasutaja avatar
tõnn
*** (sotsiaalosakonna juhataja)

PostitusPostitas Mustik Neljapäev 26 Veebr 2009

Hojah,Kati haiseb ju ammusest ajast - huvitav mis see on?
Mustik

PostitusPostitas tõnn Reede 27 Veebr 2009

Ja hakkabki pihta vist :? , piima pole, sai on tänase kuupäevaga............... :ugeek:
Ma ainult virisen:)
Kasutaja avatar
tõnn
*** (sotsiaalosakonna juhataja)

PostitusPostitas matilda Kolmapäev 25 Mär 2009

Mulle väga meeldib Säästumarket ja heameel on et minu lemmikkaupa on väga palju seal. Eriti headmeelt teeb see et poes on jahutatud kanafileed kus mujal poes kuskil ei leia ainult külmutatud kujul.Ja selle aja jooksul kui on pood avatud näeb see väga hea välja müüjad pole veel laisaks läinud. Ühel pühapäevasel päeval käisin Katipoes ja esimest korda nägin et müüja loeb lehte ,sest tal oli selle jaoks aega aga Katis on tõesti minu nägemise järgi vähem rahvast käima hakanud aga suur pluss on katil see et seal on lihalett mis on super!!!! Aga vaatame ja näeme!!!!!
matilda

PostitusPostitas Kilu Laupäev 28 Mär 2009

Matildakene,otsi endale tasuvam töökoht,siis leiad ka teistest poodidest oma lemmikkaupa ja Säästumarketi jama tundub pöördumatu minevikuna.Mina ei käi kunagi sellises poes aga tean missugune kontingent seal käib ja missugust kaupa seal müüakse.Laiendage oma silmaringi kallid Märjamaakad.Ja muuseas jahutatud kanafileed on ka teistes Märjamaa poodides müüa.
Kilu

PostitusPostitas arro Laupäev 28 Mär 2009

Kallis Kilu, teised Märjamaa toidupoed ei suuda kahjuks konkureerida paljude toodete puhul Säästumarketi hindadega. Ma arvan, et antud majandusolukorras on see piisav põhjus, miks just inimesed Säästukasse lähevad. Olen seda ennegi maininud ja mainin ka nüüd: mul ei ole häbi ja ma ei tunne ennast imelikult või vaesena kui antud kauplust külastan. Miks peaksin välja käima rohkem raha toiduainete eest, kui mul on võimalus saada kõik odavamalt ja ühest kohast ning võin kulutada ülejäänu muudeks otstarbekamateks tegevusteks või ostudeks.
Arvan, et toiduainete hinnaprobleem on maakohtade viga. Linnas sellist probleemi pole, sest konkurents on seal lihtsalt piisavalt suur ning kui tahad turul püsida pead head hinda pakkuma. Nüüd, kus üks odavtoodete kett ka maale jõudis, on see tekitanud tuska kohalikele ettevõtjatele, sest enam pole võimalik vanade hindadega läbi lüüa. Aga selleks ju konkurents ongi, et tarbijal oleks võimalik valida ning võimalikult vähe oma ostude peale kulutada. Sama kehtib ka teistes ärivaldkondades. Võtame näiteks elektroonika alalt televiisorid: kui ühes kaupluses on teleka hind näit. 10000.- eek'u ning teises sama telekas 8500.- eek'u, siis on ju loomulik, et ma ostan sealt, kus on odavam. Mind ei huvita see, mis on kaupluse nimi, kus kohast ma selle teleka endale soetan.
Kasutaja avatar
arro
Administraator

PostitusPostitas Kilu Teisipäev 31 Mär 2009

Kulla ,Arro, nimeta üks halva mainega ja häbiväärne koduelektroonika kauplus.Asi on lihtsalt selles,et enesest lugupidavad inimesed ei toeta väliskapitali (eriti praeguses majandussituatsioonis) ja kui ükskord need praegused erakaupmehed oma poekesed sulgevad - jäävadki Säästukas ja Maxima - kahtlen,et me siis õnnelikumad oleme.Väliskapitali peremehed ei maksa oma makse meie vallale,küll aga kohalikud ärimehed.
Kilu

PostitusPostitas arro Kolmapäev 01 Apr 2009

Mis jutt see on, et endast lugupidav inimene ei toeta väliskapitali? Antud investeering tõi töökohti vallale, mida meie piirkonnas praeguses majandussituatsioonis aina vähemaks jääb, eriti veel naissoost töötajaskonna puhul. Ainult maksude maksmisest ei piisa! Kui inimestel ei ole tööd, siis lähevad nii või naa meie kohalikud ärimehed pankrotti (toitlustusega ja toiduainete müügiga tegelevad ettevõtted veel eriti).
Pealegi mis puutub maksude maksmisse, siis kui ettevõte maksab töötajale palka, siis on ju loogiline, et tekib kohustus maksta sotsmaksu, tulumaksu, töötuskindlustus jne. Palgafondist laekub riigile maksudena üle 30% (olenevalt palgast). Hea küll, see ei tule otseselt meie vallale, aga siiski.
Teiseks maamaks. Omades üks kõik mis otstarbelist maatükikest tuleb maksta maamaksu. Ja see maks juba laekub täies mahus omavalitsusüksuse eelarvesse.
Ei hakka siin rohkem maksudest heietama, eks neid ole veel. Tekib vaid tugev huvi, et millised lisakohutused maksude osas on meie kohalikel erakaupmeestel, et nad nii tõrjuvalt välisinvesteerijatesse suhtuvad? Ei hakka vast ise asja uurima ja loodan, et äkki kodanik Kilu valgustab mind!?
Kasutaja avatar
arro
Administraator

PostitusPostitas eelmisele Kolmapäev 01 Apr 2009

11 kohta tekkis ja 16 kadus,tubli saavutus.Kui kohalikud ettevõtted kaovad,kaob veel vähemalt 30 töökohta.Tüüpilise eestlase soov on,et kohalikud pankrotistuksid,kuid mina olen veendunud,et kohalikud ärimehed olid ja on nutikad,ega pankrotistu.Oled sa ise üldse mõnda ettevõtet,peale kuulutuste tahvli,loonud?Kõige naljakam väide on maamaks,nagu oleks Säästumarket maad juurde toonud?Käi oma Säästumarketis edasi,sori valla töötajate rahakotis,solva kohalikke ettevõtjaid ja ole õnnelik oma õeluses.
eelmisele

EelmineJärgmine

Mine Kiida/laida

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist