Säästumarket

Kiida, laida teenindajat, ettevõtjat või ettevõtet

Säästumarket

PostitusPostitas arro Laupäev 07 Veebr 2009

Näe 6. veebruaril tehti lahti meie oma Säästumarket. Esimesel päeval oli pisut ülekoormatud see poeke, aga ei midagi hullu. Täiesti tavaline olukord avamise puhul. Mulle muidu täitsa meeldis. Kaupa on lausa lademetes. Parkimine on pisut nigelasti korraldatud (kui mõni rullnokk või kogenematu juht esimesse parkimisritta valesti pargib, siis ei pääse järgmised üldse enam edasi parkima ning tuleb läbisõitu keelava märgi alt sisse ennast ajada), aga hädaga saab hakkama.

No vaatame kuda meie uuel poekesel edasi hakkab minema. Kui tavaliselt teistel Märjamaa toidukauplustel saab sai ja piim pühapäevaks otsa, siis kas 'Säästukas' suudab ka edaspidi kõike pakkuda?

Aga mis ma siin ikka ise pläran. Rääkige Teie kah, kes Te siin foorumit külastate, et kuda meeldib ja kui meeldib, siis miks meeldib ning vastupidi!
Kasutaja avatar
arro
Administraator

Re: Säästumarket

PostitusPostitas tõnn Laupäev 07 Veebr 2009

Siin tulebki päevakorda teema, et vajasime ammu sellist poekest,kes suudab kaupade hinnad paika loksutada :?:
Eks selge on see, et säästukas on suur kett ja erakatel on raske konkureerida aga minu meelest on see ainult hea.
Ja kui keegi ütleb, et vaata lonkarit, käib säästukas :o , siis enda raha loen ise ja tean, mida teen. See jutt, et kvaliteet on halb ei kõlba küll kusagile. Sama on mis iganes toodetega, lihtsalt mõnele käib ego pihta nimi säästukas :arrow:
Ja käisin esimesel päeval kohe ära, tegelikult küll õhtul :D , siis oli vähem rahvast ja oli tore.Ostsin piima.
Siinkohal loodan, et puhtus sinna jääb,tean palju säästukaid, kus on vui-vui-vui, nagu seda oli rapla oma enne taasremonti.
Ma ainult virisen:)
Kasutaja avatar
tõnn
*** (sotsiaalosakonna juhataja)

PostitusPostitas wang Esmaspäev 09 Veebr 2009

Paljud hinnad teistes Märjamaa toidukates odavamad,vot siis seline pettumus.Aga sodinokkijate hordidel mälu ilmselt pole.
wang

PostitusPostitas Juko Teisipäev 10 Veebr 2009

Üllatus,üllatus - polnudki hinnad ootuspärased,mitmed kaubad kallimad erinevatest kohalikest erapoodidest.Peab hoolikalt jälgima,et ennast ei ise ei petaks kohaliku rahva legendiga kõikide hindade odavusest.
Juko

PostitusPostitas arro Kolmapäev 11 Veebr 2009

No jah, kellele sodinokkijate hordid :lol:, Säästukale jälle potensiaalsed kliendid. Isiklikult leidsin väga palju selliseid tooteid, mis teistel kohalikel kauplustel palju kallimad. Aga eks tõde ole vaataja silmades ;). Ja muidugi olen kuulnud ka seda, et paljudele on rohkem preztiisi küsimus, kas üldse kõlbab Säästukas käia või mitte. Mul vahet ei ole: on see Säästukas, Edu või hoopis Kati pood. See, kes on võimeline minu 'lemmiktooteid' odavamalt pakkuma, sinna ma ka lähen.
Kasutaja avatar
arro
Administraator

PostitusPostitas tõnn Neljapäev 12 Veebr 2009

Eks ta ole jahh, mõned tahavad vist öelda, et säästukas kõige kallim pood meil :lol:
Teistes poodides on terve poe peale ehk üks väike kommike odavam aga see ei tee neist veel mingit soodus poodi :arrow:
Kasutaja avatar
tõnn

PostitusPostitas tõnn Reede 13 Veebr 2009

Tulin kohe tagasi ja tahtsin lisada, et Kati trumbiks on lihalett ;)
Kasutaja avatar
tõnn

PostitusPostitas maryel Pühapäev 15 Veebr 2009

Ma usun,et mõne kuu jooksul loksub kõik paika selle todukauba äriga siin Märjamaal. Esialgu on kõik uus ju huvitav aga ega siis Säästumarket ka kõike ei suuda pakkuda,mida inimese hing ihaldab.Tore,et see pood ehitati ja ega sel kaubavalikul ka nüüd midagi viga pole.Ja need,kel ei kõlba vaeste,santide või väetitega ühes poes käia, ärgu käigu ja mis veel parem võtku ühendust hingearstiga,sest tundub mingi psüühika häire olevat. Ei saa ju kohalike kaupmeeste ärisid ka maha teha,sest siiamaani need ju meile kõlbasid.Kui nemad suudavad ka oma hindadega paindlikud olla, siis saavad nad kõik mingi aeg koos eksisteerida. Kui muidugi see majanduse põrumine aina rohkem ei mõjuta seda,et inimesed üleüldse hakkavad vähem sööma ja siis ka ostma.
maryel

PostitusPostitas surfar Esmaspäev 16 Veebr 2009

Nojah,Katist saanud nüüd vanakraami pood.Üleshaibitud värskus hävis paari päevaga.Sinna enam küll asja pole,marketis siltki uksel,et värske värk.Lihalett peale marketi kõikides poodides,vähemalt valik igale maitsele.
surfar

PostitusPostitas tõnn Neljapäev 19 Veebr 2009

Lihalett võib ju kõikides poodides olla aga, kui äädikapesu hais ikka ninna kargab uksel ja vorstikesed krimpsus on... :roll: , on ikka endiselt eelpool nimetatud poes ainult normaalne letike :D
Kasutaja avatar
tõnn

Järgmine

Mine Kiida/laida

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist