1. leht 1-st

märjama ujulast...

PostitusPostitatud: Pühapäev 30 Mär 2008
Postitas dannir
no nii, mina kui paadunud märjamaa ujulas käija, ei suuda enam oma viha taltsutada. Mida kuradi pärast see vesi ikka nii must on (karvapallid, nahatükid jne.)
Ja kusjuures selle eest küsitakse sellist hinge hinda. Näiteks nädalavahetusel kus ei kehti ültse hommikupoolset soodushinda on pilet puhtalt 50.- kr Sellise hinna juures sooviks paremaid tingimusi puhtusele...

Kuhu siis kõlbab selline asi !!!

Re: märjama ujulast...

PostitusPostitatud: Esmaspäev 31 Mär 2008
Postitas matilda
Nõustun sinu jutuga , sest käin ise väga tihti ujulas ja tihtipeale on mu käe külge jäänud "karvapallikesd" ja see tekitab ikka ebamugavust küll. Pileti hinnad on ka ikka suht kõrged

Re: märjama ujulast...

PostitusPostitatud: Esmaspäev 07 Apr 2008
Postitas elanik
ma arvan, et must ei ole ainult vesi!! samas mida tahtagi, kui suured lihavad naised kisuvad omale riietusruumis trikood selga, sõna otsese mõttes astuvad korraks duši alla ja siis kohe basseini! kusjuures on "õpetussõnad" suurelt seina peal! ei imesta üldse siis mustuse üle! "tuleb kaamerad ka pesuruumi üles panna! ja patustajatelt topelt tasu nõuda!"

Re: märjama ujulast...

PostitusPostitatud: Pühapäev 15 Veebr 2009
Postitas tõnn
Kui mõni ei saa/ei ulatu ennast igaltpoolt pesema, võiks selleks eraldi töölise palgata, kes küürib selliseid :lol:
Või turva seisma panema pesuruumi :roll:

Re: märjama ujulast...

PostitusPostitatud: Kolmapäev 25 Mär 2009
Postitas matilda
Minuarvates võiks ujula teha varem lahti näiteks kella 10 hommikul,täiesti normaalne aeg ,igas teises linnas avatakse ujulad juba hommikul kella seitsmest!!!!! See kell 12 on ikka natuke liiga hilja!!!!!

Re: märjama ujulast...

PostitusPostitatud: Pühapäev 06 Mär 2011
Postitas Külaline
olen harv ujulas käija,aga on olnud selline ebameeldiv kogemus ,kui tulevad jälle need suured mammid on basseini teise otsa nende parfüüm tunda .Kas nad siis käivad enne dussi alt läbi?