Mäed

Sport ja sellega seonduv

Mäed

PostitusPostitas tõnn Pühapäev 15 Veebr 2009

Ma ei osanud mingit paremat pealkirja välja nuputada.
Jutt siis selline, et kus te käite mäest alla laskmas kelkudega? Siin lähedal ei ole ühtegi mäge.
Mu jutu point on selles, et vald võiks kokku lükata-tassida kuhugi mingid kuhjad (kruus, teeremondi ülejääk jne.),
kust saaks ka hoo sisse :o
Ja teine asi millepeale olen möelnud-alevis sõidetakse ATV-dega??? Minule tundub see ebanormaalne :?
Kas ei ole põllu-metsarada, kus nendega sõita, isegi kihutaks teinekord aga alevis küll mitte.
Pean vist vägisi alevi äärde põllulapi ostma, et sinna teha mägi ;) ja rajakese, kus saaksin võrriga sõita.
Ma ainult virisen:)
Kasutaja avatar
tõnn
*** (sotsiaalosakonna juhataja)

Re: Mäed

PostitusPostitas arro Esmaspäev 16 Veebr 2009

No kelgutamas olen käinud näiteks 3. Järtas. Seal on piisavalt suur mägi hea hoo saamiseks ;). Muidugi jah, tee sinna on pikk ning autoga ligi ei pääse ja kui pääseb siis väga raskelt, aga ATV'ga peaks sinna kergelt ligi pääsema :D.
Kasutaja avatar
arro
Administraator

PostitusPostitas tõnn Neljapäev 19 Veebr 2009

Kus asub 3. järta?
Ma ainult virisen:)
Kasutaja avatar
tõnn
*** (sotsiaalosakonna juhataja)

PostitusPostitas arro Reede 20 Veebr 2009

Kle raske kohe kirjalikult seletada :D. Ma arvan, et kergem on sul mõne kohaliku tuttavaga rääkida. Kohalikud peaksid kõik teadma, kus 3. järta on. No kui sa juhuslikult ise oled pikemat aega kohalik inimene olnud ja ei tea, kus 3. järta on, siis ei oska ma sind kuidagi aidata :D. Muidugi võid tutvuda ka Märjamaa valla kodulehega, seal peaks ka sellest kohast juttu olema. Kui ise peaksin sinna näiteks GPS'iga sattuma, siis võiksin sulle ka koordinaadid kätte jagada ;).
Kasutaja avatar
arro
Administraator

Mine Sport

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline