KUIDAGI VAIKNE...???

Mida arvad foorumist, millised on puudused ja mida näed head

KUIDAGI VAIKNE...???

PostitusPostitas tõnn Esmaspäev 21 Sept 2009

Tahtsin juhtida tähelepanu sellele :roll: , et foorumis on kuidagi vaikseks jäänud wä ?
Teinekord ikka käin ja piilun, ilma et sisse login ja vaatan aktiivseid teemasi.....aga mida pole seda pole.
Ma ainult virisen:)
Kasutaja avatar
tõnn
*** (sotsiaalosakonna juhataja)

Re: KUIDAGI VAIKNE...???

PostitusPostitas arro Teisipäev 22 Sept 2009

Selles on sul õigus, aga peab tõdema, et kui mina mõnda teemat ei algata, siis ei postita siia foorumisse keegi midagi. Seega ootan rohkem kodanikualgatust teemade püstitamisel. Probleemseid kohti valla elus peaks ju olema, mis vajaksid arutlemist. Postitage julgemalt.
Kasutaja avatar
arro
Administraator

PostitusPostitas tõnn Kolmapäev 23 Sept 2009

Ega siin arutamine midagi ei aita, siin me ulume tühja ju ;) Ja teemasid oleks kindlasti küllaga arutamiseks ja kirudagi saaks aga kellele, kas viriseme näiteks üksteise kallal, et noored joodikud öö läbi alevis tillerdavad ja "suuri" tegusid teevad, või kutsume siiski politsei või ehk oskab mõni lapsevanem öelda, kus on ta 13-aastane laps öösel kellapoole nelja ajal.......ma lihtsalt bluhvisin praegu aga nii see on, et sellest ägamisest ei oleks eriti kasu. Ja kui päris aus olla siis kohalik politsei ei julge ka kohalikele midagi öelda ega teha ka :lol:
Lihtsalt üx näide minu poolt.
Kasutaja avatar
tõnn

PostitusPostitas arro Neljapäev 24 Sept 2009

Asi tuleks ajada niikaugele, et ka vallavalitsus hakkaks siia pilku hetima ja meie aruteludest osa võtma. See ongi selle foorumi peamine mõte. Märjamaal leidub piisavalt andekaid ja julgeid inimesi (nagu näiteks tõnn :D ), kes pakuks foorumi arutelude käigus välja lahendusi erinevatele probleemidele ning aitaksid kaasa raskete otsuste vastu võtmisel. Foorum peaks olema abiks valla elu korraldamisel.
Kasutaja avatar
arro
Administraator

PostitusPostitas tõnn Esmaspäev 28 Sept 2009

Kas üldse vallaninad käivad siin, ...või kas nad teavadgi............?

Juhuslikult kuulsin, et oli olnud selline värk; Ööl vastu pühapäeva poole kolme paiku olid noored lärmanud ja autost tümpsu lasknud. Suht tavaline . Politsei oli juurde sõitnud ja noori kätlema ja kallistama hakanud, ah...nii vist käibki siis öörahu rikkujate noomimine ja karistamine.Kuidas selline "POLITSEI" töötab sellisel ametipostil !!!, kellele meie palka maksame. See ütlus peab ikka paika, et politseil käib ainult jõud üle neist, kes on jäänud elu hammasrataste vahele ja .........eluheidikutest :o
Kasutaja avatar
tõnn

PostitusPostitas arro Esmaspäev 28 Sept 2009

Küll nad teavad, teevad võibolla ainult näo, et ei tea. Ongi kergem, ei pea millegi suhtes kellelegi aru andma. Aga arvan, et asjad liiguvad sinna poole, et varsti ei saa sellest foorumist ükskõikselt mööda vaadata. Loodame parimat!
Mis nüüd puutub politsei töösse, siis ei oska selle kohta nagu midagi asjalikku öelda, kuna puutun nendega suht vähe kokku (või täpsemalt, ei puutu üldse :lol: ), aga siiski teema mida võik arutada siin foorumis või vähemalt rahvas võiks rääkida oma kogemustest, nii headest kui halbadest. Tõnn, võta kätte ja tee algust ;) !
Kasutaja avatar
arro
Administraator

PostitusPostitas tõnn Teisipäev 29 Sept 2009

Ässitaja ei ole aga verd tahaks näha ;)
Kasutaja avatar
tõnn

PostitusPostitas arro Pühapäev 04 Okt 2009

Kle, tõnn, kas sulle ei tundu nagu me suhtleks ja arutaks siin foorumis täiesti omavahel!? :D Lihtsalt väike selline tähelepanek. Aga noh seegi vähemalt hea, muidu tundus foorum suht mahajäätuna.
Kasutaja avatar
arro
Administraator

PostitusPostitas tõnn Esmaspäev 05 Okt 2009

Meil siin kahekõne :lol: aga ilmad lähevad pimedamaks ja õhtud pikemaks, usun et külastajaid tuleb veel :)
Kasutaja avatar
tõnn

PostitusPostitas tõnn Neljapäev 08 Okt 2009

Jälle puhta vaikus :lol:
Kasutaja avatar
tõnn

Järgmine